Panel LCD Iiyama ProLite TF2234MC-B1X 22 " czarny
Zdjęcia 14 |
Iiyama ProLite TF2234MC-B1X 22 " czarny
Przekątna:22 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:AH-IPS, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:225 cd/m²
Złącza:VGA, DVI-D
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite TF2234MC-B1X 22 " czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Iiyama Touch-Display ProLite TF2234MC-B7AGB - 55.9 cm TF2234MC-B7AGB | 2 514 zł |
Monitor iiyama ProLite TF2234MC-B7AGB | 2 502 zł |
Monitor IIYAMA TF2234MC-B7AGB 22' IPS 1920x1080 (HD 1080p) 60 Hz 8ms | 2 527 zł |
Monitor dotykowy do zabudowy iiyama ProLite TF2234MC-B7X 22" IPS IP65 open | 2 236 zł |
Iiyama Touch-Display ProLite TF2234MC-B7AGB - 55.9 cm TF2234MC-B7AGB | 2 514 zł |
pokaż 4 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości monitora Iiyama ProLite TF2234MC:
- Interfejs USB do panelu dotykowego
- Złącze RJ11
PodobnePorównaj w tabeli →