Monitor Iiyama G-Master GCB3280QSU-B1 31.5 " czarny
Zdjęcia 11 |
Iiyama G-Master GCB3280QSU-B1 31.5 " czarny
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:*VA, MPRT 0.2 ms
Częstotliwość:165 Hz
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama G-Master GCB3280QSU-B1 31.5 " czarny
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
IIYAMA Monitor IIYAMA G-Master GCB3280QSU-B1 31.5 WQHD VA 0.2ms 165Hz CzarZanurz się w grze dzięki iiyama Gcb3280Qsu Red Eagle z zakrzywioną matrycą i częstotliwością odświeżania 165Hz. Zakrzywiony p... więcejanel VA 1500R z częstotliwością odświeżania 165Hz, czasem reakcji 0,2 ms Mprt i rozdzielczością 2560x1440 gwarantuje niezapomniane wrażenia wizualne i zapewnia doskonałą jakość obrazu. Korzyści: Niskie opóźnienie wejścia i kompensacja małej liczby klatek na sekundę eliminują problem rwania lub przycinania obrazu przy praktycznie dowolnej liczbie klatek na sekundę. Zakrzywienie ekranu 1500R inspirowane krzywą ludzkiego oka gwarantuje wygodę i realistyczne wrażenia wizualne, pozwalając naprawdę zanurzyć się w grze. Rozdzielczość Wqhd (2560 x 1440) zapewnia powierzchnię wcześniej uzyskiwaną tylko w przypadku połączenia kliku ekranów. W końcu masz widok na całe pole walki! Panel VA gwarantuje doskonały współczynnik kontrastu, dzięki czemu wszystkie niuanse między jasnymi i ciemnymi kolorami są doskonale widoczne. Funkcja Black Tuner pozwala na regulowanie jasności i dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji. Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność. MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 459 zł |
IIYAMA Monitor G-Master 31.5 cala GCB3280QSU-B1 VA,QHD,165Hz,1500R,0.2ms,2G-MASTER GCB3280QSU-B1
Zanurz się w grze dzięki GCB3280QSU Red Eagle z zakrzywioną matrycą i częstotliwością odświeżania... więcej165Hz
Zakrzywiony panel VA 1500R z częstotliwością odświeżania 165Hz, czasem reakcji 0,2 ms MPRT i rozdzielczością 2560x1440 gwarantuje niezapomniane wrażenia wizualne i zapewnia doskonałą jakość obrazu. Podstawa z regulacją wysokości ułatwia ustawienie ekranu w komfortowej pozycji, a predefiniowane i niestandardowe tryby gry pozwolą spersonalizować ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 1 499 zł |
Monitor gamingowy iiyama G-Master GCB3280QSU-B1Monitor zakrzywiony iiyama GCB3280QSU 32" 165 Hz FreeSync Zanurz się w grze dzięki GCB3280QSU Red Eagle z zakrzywioną matrycą... więceji częstotliwością odświeżania 165Hz. Zakrzywiony panel VA 1500R z częstotliwością odświeżania 165Hz, czasem reakcji 0,2 ms MPRT i rozdzielczością 2560x1440 gwarantuje niezapomniane wrażenia wizualne i zapewnia doskonałą jakość obrazu. Podstawa z regulacją wysokości ułatwia ustawienie ekranu w komfortowej pozycji, a predefiniowane i niestandardowe tryby gry pozwolą spersonalizować ustawienia według indywidulanych preferencji użytkownika. Dodatkowo dzięki funkcji Black Tuner dostrzeżesz najmniejsze szczegóły i przejmiesz kontrolę nawet w przypadku ciemnych scen. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Przekątna: 32" Panel: VA LED Rozdzielczość fizyczna: 2560 x 1440 Format obrazu: 16:9 Jasność: 350 cd/m² Kontrast statyczny: 3000:1 Kontrast ACR: 80M:1 Czas reakcji: 0,2ms Kąty widzenia: ▷ 178° △ 178° Synchronizacja pozioma: 30 - 245kHz Odświeżanie: 165Hz Kolory: 16.7mln Plamka: 0.272mm HDR FreeSync ZAKRZYWIONY DESIGN 1500R Zakrzywienie ekranu 1500R inspirowane krzywą ludzkiego oka gwarantuje wygodę i realistyczne wrażenia wizualne, pozwalając naprawdę zanurzyć się w grze. 165Hz & 0.2ms MPRT Dzięki częstotliwości odświeżania 165Hz i czasowi reakcji 0.2ms MPRT moc jest zawsze z Tobą! Podejmuj decyzje w ułamku sekundy i bądź pewien, że obraz wyświetlany na ekranie jest zawsze płynny i wyraźny. Technologia FreeSync™ Premium Ten monitor gwarantuje redukcję opóźnień i obsługuje technologię LFC (Low Framerate Compensation), dzięki czemu pozwala wyeliminować wszelkie problemy związane z zacinaniem lub rwaniem obrazu praktycznie przy dowolnej liczbie klatek na sekundę. TECHNOLOGIA MATRYCY VA Panel VA gwarantuje doskonały współczynnik kontrastu, dzięki czemu wszystkie niuanse między jasnymi i ciemnymi kolorami są doskonale widoczne. Black Tuner Funkcja Black Tuner pozwala na regulowanie jasności i dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji. PREDEFINIOWANE I NIESTANDARDOWE TRYBY GIER Sam zdecyduj! Wybierz jeden z predefiniowanyc Maxelektro.plZłóż skargę | 1 599 zł |
iiyama G-Master GCB3280QSU-B1 - 32'' | QHD | 0.2ms | 165Hz MON-LCD-IYA-063G-MASTER GCB3280QSU-B1 Zanurz się w grze dzięki GCB3280QSU Red Eagle z zakrzywioną matrycą i częstotliwością odświeżania 165H... więcejz. Zakrzywiony panel VA 1500R z częstotliwością odświeżania 165Hz, czasem reakcji 0,2 ms MPRT i rozdzielczością 2560x1440 gwarantuje niezapomniane wrażenia wizualne i zapewnia doskonałą jakość obrazu. Podstawa z regulacją wysokości ułatwia ustawienie ekranu w komfortowej pozycji, a predefiniowane i niestandardowe tryby gry pozwolą spersonalizować ustawienia według indywidulanych preferencji użytkownika. Dodatkowo dzięki funkcji Black Tuner dostrzeżesz najmniejsze szczegóły i przejmiesz kontrolę nawet w przypadku ciemnych scen. ZAKRZYWIONY DESIGN 1500R Zakrzywienie ekranu 1500R inspirowane krzywą ludzkiego okagwarantuje wygodę i realistyczne wrażenia wizualne, pozwalając naprawdę zanurzyć się w grze. 165HZ & 0.2MS MPRT Dzięki częstotliwości odświeżania 165Hz i czasowi reakcji 0.2ms MPRT moc jest zawsze z Tobą! Podejmuj decyzje w ułamku sekundy i bądź pewien, że obraz wyświetlany na ekranie jest zawsze płynny i wyraźny. TECHNOLOGIA MATRYCY VA Panel VA gwarantuje doskonały współczynnik kontrastu, dzięki czemu wszystkie niuanse między jasnymi i ciemnymi kolorami są doskonale widoczne. BLACK TUNER Funkcja Black Tuner pozwala na regulowanie jasności i dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji. Komputronik.plZłóż skargę | 1 449 zł |
IIYAMA 31.5'' G-Master GCB3280QSU-B1 CzarnyDominujący kolor: Czarny Wymiary (W x S x D) [mm]: 473 x 709,5 x 290 mm Waga [kg]: 9 kg Wysokość [mm]: 473 mm Szerokość [mm]:... więcej709,5 mm Głębokość [mm]: 290 mm Seria: G-Master GCB3280QSU Proporcje ekranu: 16:9 Przekątna ekranu: 31,5" Rozmiar plamki [mm]: 0.272 mm Rozdzielczość ekranu: 2560 x 1440 px Jasność [cd/m2]: 350 cd/m2 Kontrast dynamiczny: 80 000 000:1 Czas reakcji [ms]: 0,2 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 16,7 mln Inne: G-MASTER GCB3280QSU-B1Za Neonet.plZłóż skargę | 1 449 zł |
pokaż 17 ofert
Seria Iiyama G-Master (gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 1 559 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 0.4 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 748 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 548 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 2 499 zł
gamingowy, 43 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, czas reakcji 3 ms, MPRT 0.4 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 679 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.8 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 149 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.8 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 399 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 655 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 534 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 771 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 0.4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 679 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.8 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 799 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 850 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 419 zł
gamingowy, 21.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 529 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 199 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 2 299 zł
28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 150 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 829 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 436 zł
21.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 262 zł
31.5 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 300 zł
32 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 000 zł
32 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 1 300 zł
31.5 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR