Komputer stacjonarny Lenovo ThinkCentre M70s 11DC005EPB
Wideo 1Zdjęcia 7 | od 3 349 do 4 299 zł Porównaj ceny 10 →Procesor:Core i3, 10100, 3.6 GHz RAM:8 GB Wideo:UHD Graphics 630 Dysk:256 GB System operacyjny:Windows 10 Pro |
Modyfikacje Lenovo ThinkCentre M70s 2
Dane techniczne
Lenovo ThinkCentre M70s 11DC005EPB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo ThinkCentre M70s 11DC005EPB
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo ThinkCentre M70q Gen 3 i5-12400T 8GB RAM 256GB Dysk SSD Win11 Pro | 3 349 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre M70q Gen 3 (I5-12400T/8GB/SSD256GB) | 3 787 zł |
Komputer Lenovo ThinkCentre M70q G3 Intel Core i5-12400T 8 GB 256 GB SSD W | 3 433 zł |
LENOVO ThinkCentre M70q Tiny G3 i5-12400T/8GB/256GB SSD/W11P Czarny | 3 421 zł |
Lenovo ThinkCentre M70q Gen 3 i5-12400T 8GB RAM 256GB Dysk SSD Win11 Pro | 3 349 zł |
więcej ofert 5 → |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy