Logitech G Pro X TKL Tactile Switch
Wideo 17Zdjęcia 11 |
Logitech G Pro X TKL Tactile Switch |
|
Zaawansowana bezprzewodowa klawiatura mechaniczna z serii profesjonalnych urządzeń gamingowych Pro X. To wysokiej klasy model eSportowy, dzięki któremu możesz przejąć pełną kontrolę nad najbardziej dynamicznym procesem rozgrywki. Urządzenie wykorzystuje szybkie łącze LightSpeed. W trybie bezprzewodowym częstotliwość odpytywania osiąga 1000 Hz, a czas odpowiedzi zmniejsza się do 1 ms.
Podświetlenie synchronizuje się z Lightsync RGB, dzięki czemu podświetlenie tworzy zapierające dech w piersiach efekty świetlne. Mechaniczna klawiatura do gier Logitech G Pro X TKL Tactile Switch jest wyposażona w praktyczne pokrętło regulacji głośności. Istnieją dodatkowe przyciski przeznaczone do sterowania multimediami i konfigurowania połączeń. Wbudowany akumulator wytrzymuje 50 godzin pracy z układem.
Model zapewnia możliwość połączenia poprzez Bluetooth, ale w tym przypadku częstotliwość odpytywania spadnie do 125 Hz. Adapter USB 2,4 GHz można umieścić w specjalnym złączu na dolnej pokrywie. Za pomocą bezprzewodowego odbiornika USB LightSpeed możesz także podłączyć mysz do gier z serii Pro X. Złącze przewodu to USB typu C. Do klawiatury dołączona jest wysokiej jakości obudowa zapinana na zamek.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Kup Logitech G Pro X TKL Tactile Switch
Wszystkie ceny 38 →Bezprzewodowa klawiatura do gier Logitech G PRO X TKL LIGHTSPEED - MAGENTA | 727 zł |
LOGITECH Klawiatura bezprzewodowa LOGITECH G Pro X TKL Czarny 920-012136 | 739 zł |
Logitech G PRO X TKL LIGHTSPEED - Black - Tactile - US - Klawiatura gaming | 868 zł |
Logitech G Pro X TKL Lightspeed Tactile Magenta KL-G-LOG-130 | 772 zł |
Klawiatura LOGITECH G PRO X TKL Lightspeed Czarny | 739 zł |