Logitech MK540 Advanced
Wideo 10Zdjęcia 4 |
Logitech MK540 Advanced |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Kup Logitech MK540 Advanced
Wszystkie ceny 58 →Logitech MK540 Advanced Bezprzewodowy Zestaw Klawiatura i Mysz dla systemu | 293 zł |
LOGITECH Bezprzewodowy zestaw klawiatura+mysz LOGITECH MK540 Advanced 920- | 209 zł |
Logitech MK540 Advanded Wireless Combo - UK - Zestaw klawiatura i mysz - A | 282 zł |
Logitech MK540 Zestaw bezprzewodowej klawiatury i myszy US 920-008685 UKLO | 250 zł |
Logitech MK540 Advanced KL-D-LOG-128 | 252 zł |
Jakość i niezawodność
MK540 Advanced to najwyższej jakości zestaw bezprzewodowej klawiatury i myszy firmy Logitech w znanej obudowie. Jego zalety to wysoka precyzja, wygoda i niezawodność.
Wygodna, wodoodporna klawiatura
Klawiatura MK540 Advanced ma elegancki wygląd, a klawisze odpowiadające kształtowi palców są lekko wklęsłe do wewnątrz. Do pracy z tekstami klawiatura okazała się całkiem wygodna, klawisze reagują szybko i precyzyjnie, podpórka pod nadgarstki zapobiega zmęczeniu nadgarstka, a sama klawiatura jest niemal bezgłośna i nie będzie denerwować kolegów w miejscu pracy. Sam układ jest standardowy, ale jest kilka dodatkowych klawiszy do sterowania głośnością, odtwarzaczem i podstawowymi aplikacjami, takimi jak kalkulator. Dodatkowo etui jest starannie montowane i chronione przed wilgocią.
Mysz dwuręczna
Przechodząc od klawiatury do manipulatora, warto od razu podkreślić, że jest on zaprojektowany tak samo dla leworęcznych, jak i praworęcznych. Laser myszy jest bardzo dokładny i eliminuje opóźnienia w transmisji sygnału, nawet gdy gadżet jest umieszczony na nierównej i niezbyt wygodnej powierzchni.
Jakość komunikacji i autonomia
Integralna część zestawu bezprzewodowego, odbiornik Logitech Unifying zapewnia doskonałą, szybką transmisję sygnału przy minimalnej powierzchni. Nie musisz wyjmować go z laptopa nawet podczas podróży, a promień pracy do 10 metrów zawsze pozwoli Ci zająć wygodną pozycję. Jeśli chodzi o autonomię, producent obiecuje 36 miesięcy życia na jednym ładowaniu klawiatury i 18 miesięcy w przypadku myszy. To bardzo przyzwoity okres.