Klawiatura z myszą
Logitech Wireless Combo MK370 (920-011887)
Zdjęcia 6 |
Logitech Wireless Combo MK370 |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Logitech Wireless Combo MK370
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MK370 Combo for Business grafitowy angielski układ QWERTY 920-012073 | 236 zł |
Logitech MK370 Combo for Business - keyboard and mouse set - QWERTY - US I | 222 zł |
Logitech MK370 Business KL-D-LOG-237 | 299 zł |
Logitech MK370 Combo for Business- Bluetooth LE - QWERTY - 920-012077 920- | 183 zł |
Logitech MK370 Combo for Business Wireless Keyboard and Silent Mouse 920-0 | 157 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →