Logitech MX Keys Mini for Mac
Wideo 7Zdjęcia 4 |
Logitech MX Keys Mini for Mac |
|
Ergonomiczna i stylowa klawiatura do pracy z urządzeniami komputerowymi Apple. Wersja dla komputerów Mac jest kompatybilna wyłącznie z systemami operacyjnymi: macOS, iPadOS i iOS. Modyfikacja Mini otrzymała skrócony układ 80 klawiszy. Konstrukcja przycisków: membrana o krótkim skoku i niskoprofilowe klawisze. Klawiatura posiada system bezpieczeństwa FileVault, który jest aktywowany poprzez odbiornik USB Logi Bolt.
Klawiatura membranowa Logitech MX Keys Mini dla komputerów Mac wykorzystuje inteligentne podświetlenie. Układ reaguje zarówno na zbliżanie się dłoni, jak i poziom oświetlenia zewnętrznego. Podświetlenie znaków włącza się automatycznie, gdy użytkownik zaczyna pisać. Poziom jasności różni się w zależności od warunków oświetlenia otoczenia. System efektywności energetycznej Low Energy znacznie zwiększa autonomię urządzenia. Klawiatura będzie działać z włączonym podświetleniem przez około 10 dni. Powierzchnia klawiszy posiada wgłębienie, które poprawia kontakt z opuszkami palców. Klawiatura została nagrodzona prestiżową nagrodą iF DESIGN AWARD 2022 jako najlepsza alternatywa dla oryginalnej markowej klawiatury Magic Keyboard.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Kup Logitech MX Keys Mini for Mac
Wszystkie ceny 15 →LOGITECH Klawiatura bezprzewodowa LOGITECH MX Keys Mini dla urzadzeń Mac S | 369 zł |
Klawiatura LOGITECH MX Keys Mini For Mac Jasnoszary | 369 zł |
Logitech MX Keys Mini dla Mac Szary | 369 zł |
Klawiatura LOGITECH 920-010526 | 574 zł |