Logitech G Pro X Superlight 2
Відео 23Фото 15 |
Logitech G Pro X Superlight 2 |
|
Просунута ігрова мишка для професійних кіберспортсменів з унікальним бездротовим з'єднанням LIGHTSPEED, полегшеним корпусом та флагманським сенсором Hero 2 з максимальною роздільною здатністю 32000 DPI. Однією з головних переваг цієї мишки є її мінімальна вага - всього 60 грам. І це вдалося досягти без використання модного нині перфорованого корпусу. Також це перша миша в арсеналі Logitech з новим високоточним сенсором Hero 2, максимальна роздільна здатність якого становить 32 000 DPI при максимальному прискоренні 40 G і розгоном до 500 ips.
Сенсор може похвалитися унікальною двомасивною конструкцією, яка за словами Logitech збільшує робочий діапазон та забезпечує точність відстеження руху навіть при підйомі та нахилі корпусу. Симетрична форма маніпулятора однаково підійде для керування як правою, так і лівою рукою, проте додаткові кнопки на правому боці все ж таки зручніше натискати великим пальцем правої руки. Відмінно збалансований корпус підходить для різних типів хвату (долонний, пальцевий, кігтьовий).
На відміну від інших версій мишок серії Pro у конструкції даної моделі використаний пластик, що не ковзає. Завдяки тефлоновими накладками девайс легко ковзає по різних типах поверхонь. Що стосується підключення, її можна під'єднати як за допомогою USB-кабелю, так і за допомогою бездротового радіо LIGHTSPEED з підвищеною частотою опитування в 1000 ГГц. Гнучкий та легкий кабель не заважає руху мишки, не чіпляється за кути столу та виступи.
Вбудований акумулятор забезпечує до 3 діб безперервної роботи, що можна назвати чудовим результатом для подібної крихти. Заряджати Superlight 2 можна за допомогою USB-шнура або за допомогою бездротової технології Powerplay, так і за допомогою кабелю. RGB-підсвічування не передбачене. Основні та бічні клавіші можна перепризначити, а найвдаліші поєднання команд потім зберегти у внутрішню пам'ять пристрою. Як кнопкові перемикачі використовуються гібридні оптико-механічні свічі, які беруть краще від двох світів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech G Pro X Superlight 2
Усі ціни 32 →Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 LIGHTSPEED Bezprzewodowa Mysz Gamingowa Lekk | 586 zł |
LOGITECH Mysz bezprzewodowa LOGITECH G Pro X Superlight 2 Lightspeed Czarn | 599 zł |
Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 - Myszka do gier - Optyczny - 5 - Czarny | 781 zł |
Logitech G Pro X 2 Superlight Czarny MY-G-LOG-115 | 599 zł |
Mysz LOGITECH G PRO X Superlight 2 Lightspeed Biały | 669 zł |
Superlight 2: новий рівень легкості, точності та швидкості
Після успішного запуску суперлегкої миші Logitech Superlight у 2021 році, яка швидко стала хітом продажів, швейцарський виробник не змусив на себе чекати з оновленням. Продовжуючи традиції оригінальної моделі, Superlight 2 є ультралегким і точним пристроєм для кіберспорту з полегшеним корпусом, спеціальними тефлоновими ковзними елементами, інтегрованою пам'яттю, бездротовою зарядкою Powerplay і вдосконаленим оптичним сенсором Hero другого покоління.
Вага всього 60 грам
Основна перевага Logitech G Pro X Superlight 2 – її неймовірно низька вага в 60 грам, досягнута без застосування модного перфорованого дизайну. Це перша модель від Logitech, оснащена найновішим сенсором Hero 2, максимальна роздільна здатність якого досягає 32 000 DPI при прискоренні 40 G і швидкості до 500 ips. Сенсор відрізняється унікальною двомасивною конструкцією, що, за твердженнями Logitech, розширює робочий діапазон та покращує точність відстеження рухів при підйомі та нахилі миші.
Оптико-механічні перемикачі Lightforce
У новій моделі Logitech застосовує гібридні оптико-механічні перемикачі Lightforce, що усувають проблему подвійних клацань. Кнопкова структура залишилася незмінною порівняно з першою версією Superlight, але кількість слотів для налаштувань у вбудованій пам'яті збільшено. Миша підтримує як провідне, так і бездротове підключення через радіозв'язок за допомогою USB-донгла LIGHTSPEED із частотою опитування 2000 Гц. Logitech значно покращила модель, хоч і підвищила ціну майже в півтора рази, що особливо помітно на тлі появи на ринку доступніших легких мишей із сенсорами 26 – 30K DPI.