Logitech G Pro X 2 Lightspeed
Відео 24Фото 12 |
Logitech G Pro X 2 Lightspeed |
|
Комфортні топові бездротові геймерські навушники з якісним однонаправленим знімним мікрофоном на дужці, підтримкою технології віртуалізації навколишнього звучання 7.1 і відмінною автономністю. Ключовою особливістю цієї моделі є можливість бездротового підключення по радіоканалу з технологією LightSpeed, що гарантує наднизькі затримки для комфортного геймінгу в онлайн-турнірах найвищого рівня.
Для LightSpeed-підключення використовується компактний ЦАП-контролер у форматі стику, який приєднується до ПК, ноутбука або ігрової консолі Playstation 4/5, Nintendo Switch за інтерфейсом USB. Також підтримується пряме дротове підключення за допомогою комплектного аналогового кабелю з роз'ємом mini-jack 3.5mm. Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed позиціонується як продукт верхньої цінової категорії з ігрових гарнітур Logitech G Pro зразка 2023 року, пристрої якої орієнтовані на вимогливих користувачів і кіберспортсменів.
Високоякісні 50 мм динаміки з неодимовими магнітами та графеновою діафрагмою забезпечують гучне та збалансоване звучання, тому такі навушники підійдуть не лише для геймінгу, але й для прослуховування музики популярних жанрів чи перегляду улюблених фільмів. Технологія віртуалізації 7.1-канального звучання дає точну та реалістичну звукову картину, що дозволяє оперативно орієнтуватися в мінливій ігровій обстановці.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech G Pro X 2 Lightspeed
Усі ціни 24 →LOGITECH Słuchawki LOGITECH G Pro X2 Lightspeed Czarny 981-001263 | 949 zł |
Logitech G PRO X 2 - LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset - Bia?y | 903 zł |
Nauszne Logitech G Pro X2 Lightspeed Biały SL-G-LOG-080 | 899 zł |
Słuchawki LOGITECH G Pro X 2 Czarny | 943 zł |
Słuchawki z mikrofonem LOGITECH G PRO X 2 Lightspeed Czarny Czarny | 1 193 zł |