Logitech G335
Відео 2Фото 12 |
Logitech G335 2021 рікG Series |
|
Середньобюджетні повнорозмірні провідні навушники ігрової серії G, представлені в 2021 році. Є зменшеною і полегшеною версією флагманської бездротової гарнітури G733 LIGHTSPEED, випущеної Logitech роком раніше. Навушники Logitech G335 мають здвоєне наголов'я з регульованим ремінцем, що знижує тиск на голову і м'які тканинні амбушюри з ефектом пам'яті, що дозволяють вухам дихати.
Завдяки технології Plug-and Play модель легко підключається до будь-якого пристрою з роз'ємом mini Jack 3.5 мм.мікрофон на дужці зручно регулюється, А підняття його у вертикальне положення миттєво відключає Голосовий зв'язок. 40-міліметрові дифузори забезпечують деталізований стереозвук і яскраві спецефекти. Регулятор на чашці навушника дозволяє регулювати рівень гучності музики або звукового супроводу гри. Модель пропонується в трьох кольорах: чорної білої і м'ятної.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech G335
Усі ціни 21 →LOGITECH Słuchawki LOGITECH G335 Biały 981-001018 Biało-niebieski | 190 zł |
Nauszne Logitech G335 Czarne SL-G-LOG-055 | 229 zł |
LOGITECH G335 Wired Gaming Headset - MINT - EMEA | 328 zł |
Logitech G G335 Wired Gaming Headset 981-001018 | 216 zł |
Słuchawki Logitech G335 Białe (981-001018) | 200 zł |