Razer Blackshark V2 X
Відео 20Фото 20 |
Razer Blackshark V2 X 2020 рікбагатоканальні |
|
Легка і функціональна накладна геймерська гарнітура закритого типу з кабельним підключенням і знімним мікрофоном на гнучкій дужці. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для початківців і кіберспортсменів. Крім гравців PRO-рівня, ця гарнітура буде цікава широкому колу звичайних геймерів, які захоплюються комп'ютерними іграми і бажають придбати високоякісну дротову гарнітуру з програмною віртуалізацією навколишнього звучання (тільки в Windows 10 x64), добротним мікрофоном і бездоганною звукоізоляцією.
Завдяки використанню динамічних випромінювачів нового покоління Razer Triforce зі спеціальною металізованою діафрагмою і неодимовими магнітами, навушники Razer Blackshark V2 X створюють деталізовані звукові сцени, які відмінно підходять для будь-яких кіберспортивних дисциплін та широкого кола ігор з великими відкритими просторами. Не менш важливою особливістю цієї моделі є охоплюючі амбушюри, виконані з спеціального пінополімерного матеріалу, що має пам'ять форми і повторює анатомічні особливості голови гравця. Вентильована структура забезпечує тактильний комфорт при контакті зі шкірою і зводить до мінімуму накопичення поту. Кардіоїдний мікрофон Razer HyperClear з поп-фільтром закріплений на знімній гнучкій штанзі. Навушники підключаються до ПК за допомогою міцного прогумованого кабелю, обладнаного роз'ємом 4-pin mini-Jack 3.5 mm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Купити Razer Blackshark V2 X
Усі ціни 58 →RAZER Słuchawki RAZER BlackShark V2 X Czarny | 209 zł |
Razer BlackShark V2 X | 220 zł |
Słuchawki Nauszne - Razer Blackshark V2 X - Wired Gaming Nasa - Mikrofon | 219 zł |
Nauszne Razer BlackShark V2 X Czarne SL-G-RAZ-039 | 203 zł |
Słuchawki RAZER BlackShark V2 X Zielony | 269 zł |