Навушники
Razer Kraken Kitty V2 BT (RZ04-04860100-R3M1)
Відео 3Фото 13 |
Razer Kraken Kitty V2 BT |
|
RGB підсвічування, ігровий режим, тривалий час автономної роботи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Razer Kraken Kitty V2 BT
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Razer Kraken Kitty Edition BT V2 - Pink quartz | 504 zł |
Nauszne Razer Kraken Kitty V2 BT Quartz SL-G-RAZ-109 | 535 zł |
Razer Kraken Kitty V2 BT - Quartz Edition - Wireless Bluetooth RGB Headset | 522 zł |
Razer Kraken Kitty V2 BT Quartz Nauszne Różowy | 502 zł |
Razer Kraken Kitty V2 BT Quartz Nauszne Różowy | 509 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →