Słuchawki
Razer Kraken Kitty V2 BT (RZ04-04860100-R3M1)
Wideo 3Zdjęcia 13 |
Razer Kraken Kitty V2 BT |
|
Podświetlenie RGB, tryb gry, długa żywotność baterii.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Razer Kraken Kitty V2 BT
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Razer Kraken Kitty Edition BT V2 - Pink quartz | 504 zł |
Nauszne Razer Kraken Kitty V2 BT Quartz SL-G-RAZ-109 | 535 zł |
Słuchawki RAZER Kraken Kitty V2 BT Różowy | 509 zł |
Razer Kraken Kitty V2 BT - Quartz Edition - Wireless Bluetooth RGB Headset | 522 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →