Słuchawki
Razer Kraken V3 HyperSense (RZ04-03770100-R3M1)
Wideo 11Zdjęcia 13 |
Razer Kraken V3 HyperSense |
|
Model HyperSense wyposażony jest w dotykowe głośniki w nausznikach, które przekształcają dźwięk w wibracje, zapewniając głębsze wrażenia z gry. Odłączany mikrofon kardioidalny dostrojony do skoncentrowanego obszaru odbioru głosu poprzez tłumienie szumów tła
Model Razer Kraken V3 nie ma wbudowanych głośników dotykowych (silników wibracyjnych)
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Razer Kraken V3 HyperSense
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kraken V3 Hypersense RZ04-03770100-R3M1 | 500 zł |
RAZER Słuchawki z mikrofonem RAZER Kraken V3 Hypersense RZ04-03770100-R3M1 | 499 zł |
Nauszne Razer Kraken V3 Hypersense SL-G-RAZ-060 | 578 zł |
Słuchawki RAZER Kraken V3 Hypersense | 505 zł |
Słuchawki RAZER Kraken V3 Hypersense | 505 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości słuchawek Razer Kraken V3 HyperSense:
- Charakterystyka silników wibracyjnych:
- Jeden w każdym nauszniku
- Zakres częstotliwości: 20 - 200 Hz
- Maksymalne generowane przyspieszenie: 4,3 g
- 4 tryby wibracji: wyłączony, niski, średni i wysoki
PolecamyPorównaj w tabeli →