Słuchawki
Beyerdynamic MMX 100
Wideo 11Zdjęcia 9 |
Beyerdynamic MMX 100 |
|
Odłączany kabel i mikrofon, szeroki zakres częstotliwości, przedłużacz (2 m) w zestawie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beyerdynamic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beyerdynamic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beyerdynamic MMX 100
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beyerdynamic MMX 100 | 396 zł |
Beyerdynamic MMX 100 Nauszne Czarny | 419 zł |
Beyerdynamic MMX 100 Nauszne Szary | 419 zł |
Beyerdynamic MMX 100 Grey | 449 zł |
Beyerdynamic MMX 100 Nauszne Szary | 419 zł |
Beyerdynamic MMX 100 Nauszne Czarny | 419 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →