Beyerdynamic DT 700 Pro X
Відео 23Фото 8 |
Beyerdynamic DT 700 Pro X |
|
Оновлена версія легендарних студійних навушників DT 770, які багато звукорежисерів та музикантів називали одними з найкращих закритих студійних навушників вартістю до $500. За словами виробника, новинку зберегла автентичний звук та непідвладний часу дизайн, тому версія Pro, як і попередник відмінно підійде для домашнього та студійного звукозапису. Як основа в навушниках використовуються фірмові випромінювачі Stellar 45 з неодимовими магнітами, тришаровими дифузорами і вбудованим демпфером.
Легка звукова котушка детально відтворює перехідні процеси, забезпечуючи відсутність спотворень навіть за високих рівнів звукового тиску. Імпеданс складає 48 Ом, а частотний спектр розширився і тепер знаходиться в межах від 5 до 40 000 Гц. Незважаючи на студійну сутність та вирівняну АЧХ, навушники грають яскраво, з вогником та трохи хай-файно, тому в них однаково приємно і працювати, і слухати музику.
Таким чином, Beyerdynamic DT 700 Pro X можуть бути однаково корисні і вдома, і при роботі зі зведенням, записом аудіо, реставрацією старих записів і т.д. Як і в минулих моделях їх серії DT, якість матеріалів і збирання бездоганна: чаші сидять зручно, велюрові амбушюри приємно лягають на вуха, забезпечуючи якісну шумоізоляцію, м'яка піна має ефект пам'яті, а сама конструкція виглядає так само довговічною, як і в оригінальних DT 700 Модель комплектується несьемним 1.8-метровим кабелем з 3.5-мм джеком і перехідником на 6.3-мм, тому її можна легко підключити до синтезатора, драм-машин, мікшерного пульта, звукової карти, смартфона або ноутбука.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beyerdynamic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beyerdynamic.
Купити Beyerdynamic DT 700 Pro X
Усі ціни 19 →Beyerdynamic DT 700 PRO X (48 ohm) | 1 099 zł |
Beyerdynamic DT 700 Pro X Czarny | 919 zł |
Słuchawki nauszne BEYERDYNAMIC DT 700 PRO X Czarny | 1 016 zł |
Słuchawki nauszne BEYERDYNAMIC DT 700 PRO X Czarny | 1 038 zł |
Beyerdynamic studyjne DT 700 PRO X 48 Ohm | 1 099 zł |