Навушники
Asus ROG Delta S Core (90YH03JC-B1UA00)
Фото 11 |
Asus ROG Delta S Core |
|
Підтримка консолей. Звук 7.1 за допомогою Windows Sonic.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus ROG Delta S Core
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS ROG DELTA S CORE | 499 zł |
Nauszne Asus Rog Delta S Core SL-G-ASU-034 | 369 zł |
Słuchawki ASUS ROG Delta S Core | 369 zł |
ASUS ROG Delta S Core Nauszne Czarno-czerwony | 369 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →