Słuchawki
Asus ROG Delta S Core (90YH03JC-B1UA00)
Zdjęcia 11 |
Asus ROG Delta S Core |
|
Obsługa konsoli. Dźwięk 7.1 z Windows Sonic.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus ROG Delta S Core
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS ROG DELTA S CORE | 499 zł |
Nauszne Asus Rog Delta S Core SL-G-ASU-034 | 369 zł |
Słuchawki ASUS ROG Delta S Core | 369 zł |
ASUS ROG Delta S Core Nauszne Czarno-czerwony | 369 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →