Asus ROG Cetra II Core
Wideo 4Zdjęcia 11 |
Asus ROG Cetra II Core |
|
Druga generacja przewodowych słuchawek dousznych do gier ROG Cetra II Core, wprowadzona przez firmę Asus w 2021 roku. Główna różnica w stosunku do poprzedników polega na konstrukcji, stała się lepsza, a impedancja wzrosła do 32 omów. Inaczej to ta sama Cetra Core z kablem mini-jack 3,5 mm, co zapewnia kompatybilność z niemal wszystkimi urządzeniami, które posiadają gniazdo audio: smartfonami, laptopami, pecetami, konsolami Xbox, PlayStation, Nintendo Switch.
Realistyczny dźwięk z obsługą dźwięku przestrzennego 7.1. i stosunkowo niska cena sprawiają, że słuchawki są poszukiwane zarówno do gier, jak i do codziennego użytku. Słuchawki Asus ROG Cetra II Core są dostępne w kolorze białym i czarnym, posiadają wytrzymałą aluminiową obudowę oraz bogaty zestaw silikonowych i piankowych poduszek nausznych zapewniających wygodne dopasowanie do uszu. Kabel ma długość 1,25 m i ma antyzgięciową wtyczkę w kształcie litery L. Również na kablu znajduje się regulator głośności z wbudowanym mikrofonem. Słyszalność przez rozmowę jest dość znośna, ale w hałaśliwym miejscu lepiej jest umieścić urządzenie bliżej ust.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Kup Asus ROG Cetra II Core
Wszystkie ceny 6 →ASUS ROG Cetra II Core Moonlight White - słuchawki douszne płynne silikono | 283 zł |
Słuchawki Asus Rog Cetra II Core Czarne (90YH02V0-B2UA00) | 370 zł |
Słuchawki przewodowe douszne Do Asus ROG Cetra | 443 zł |
Zestaw słuchawkowy Asus ROG CETRA II CORE MOONLIGHT (90YH0360-B2UA00) Biał | 299 zł |
ASUS ROG Cetra II Core Moonlight White, white | 322 zł |
Asus Rog Cetra Core Ll Gaming Headset Czarny 90YH02V0-B2UA00 | 328 zł |