Asus TUF Gaming H3
Відео 12Фото 17 |
Asus TUF Gaming H3 |
|
Добротна геймерська гарнітура з міцним оголів'ям з нержавіючої сталі і підтримкою віртуалізації багатоканального просторового звучання. Завдяки незнімному кабелю з роз'ємами 4-pin mini-Jack 3.5 mm і подовжувачу 2х3-pin mini-Jack 3.5 mm ця модель може працювати з персональним комп'ютером, ноутбуком, комп'ютером Apple, багатьма смартфонами, а також ігровими консолями Sony Playstation 4, Xbox 360 і Nintendo Switch.
Позиціонуються виробником як доступний продукт середньої цінової категорії 2019 року, орієнтований на користувачів, що бажають придбати кросплатформену гарнітуру, сумісну з широким асортиментом актуальних ігрових систем. В навушниках Asus TUF Gaming H3 реалізовано більшість інновацій, відомих користувачам по іншим геймерським гарнітурам ASUS, в тому числі герметичні акустичні камери і динаміки Asus Essence, що гарантують потужний басовий звук, що сприяє більш повному зануренню у віртуальний світ.
Хороша пасивна шумоізоляція дає можливість спокійно грати в шумному оточенні. Незнімний конденсаторний односпрямований мікрофон що відключається якісно захоплює голос для спілкування з тіммейтами. Віртуалізація восьмиканального акустичного оточення забезпечується засобами технології Windows Sonic. Вона покращує точність просторового позиціонування джерел звуку, що можна розцінювати як певну ігрову перевагу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus TUF Gaming H3
Усі ціни 13 →Asus Słuchawki TUF Gaiming H3 Gun Metal, z mikrofonem UHASURMP0000029 | 262 zł |
ASUS TUF Gaming H3 Nauszne Czarno-srebrny | 229 zł |
Nauszne Asus TUF Gaming H3 Gun Metal SL-G-ASU-009 | 214 zł |
Asus Słuchawki TUF Gaiming H3 Gun Metal, z mikrofonem UHASURMP0000029 | 276 zł |
Słuchawki Asus TUF Gaming H3 Szare (90YH028G-B1UA00) | 224 zł |