Монітор Asus TUF Gaming VG279QM 27 "
Відео 6Фото 4 |
Високоякісний швидкодіючий 27-дюймовий геймерський монітор для кіберспортсменів і вимогливих користувачів. Оснащений тонкорамковим екраном WQHD/2K-роздільної здатності, забезпечує надвисоку частотою оновлення (до 280 Гц), підтримує технології синхронізації AMD FreeSync і NVIDIA G-Sync, здатний повноцінно відтворювати HDR-контент (сертифікат DisplayHDR 400). В основі конструкції монітора Asus TUF Gaming VG279QM використана восьмибітна матриця типу IPS з роздільною здатністю 2560х1440 і підсвічуванням на білих світлодіодах (W-LED) без ефекту високочастотного мерехтіння.
Вона забезпечує чудові кути огляду, адекватну передачу кольору і низький середній час відгуку 1 мс GtG. Надвисока частота оновлення і підтримка технологій синхронізації дозволяють цій моделі створювати плавну і бездоганно чітку картинку в сценах з швидким рухом. Ця модель може стати оптимальним вибором для таких динамічних ігор, таких як шутери від першої особи, файтинг, симулятори і стратегії в реальному часі.
У всіх подібних іграх від користувача вимагається швидка реакція у відповідь на цю ігрову ситуацію, тому швидкий Refresh Rate і низький Response Time забезпечать відчутну перевагу над суперниками по мережевій грі. Завдяки підтримці технології HDR і фірмової функції Shadow Boost, монітор покращує деталізацію зображення в глибоких тінях. До комп'ютера підключається по цифровому інтерфейсу HDMI v2.0 або Display Port v1.2.
Купити Asus TUF Gaming VG279QM 27 "
Усі ціни 7 →ASUS Monitor ASUS TUF Gaming VG279QM 27 FHD IPS 1ms 280 Hz Czarny | 1 239 zł |
27" ASUS TUF VG279QM - 1920x1080 (FHD) - 280Hz - Fast IPS - Speakers - 1 m | 1 232 zł |
ASUS TUF Gaming VG279QM - 27'' | Full HD | IPS | 1ms | 280Hz | G-SYNC Comp | 1 149 zł |
ASUS TUF Gaming VG279QM HDR Gaming Monitor 27inch Full 90LM05H0-B01370 | 1 210 zł |
Monitor Asus TUF Gaming VG279QM (90LM05H0-B01370) Darmowa dostawa | 1 578 zł |
ASUS VG279QM | 1 490 zł |
Asus Tuf Gaming Vg279qm 27´´ Full Hd Led Monitor 60hz Czarny One Size / EU | 1 350 zł |