Монітор Asus ROG Swift PG49WCD 49 " чорний (90LM09C0-B019B0)
Відео 12Фото 5 |
Закрити
Шапка
Asus ROG Swift PG49WCD 49 " чорний
2024 рікROG SwiftігровийQD-OLEDHDMI 2.1Power DeliveryвигнутийHDRTÜV RheinlandAdaptive-SyncFreeSyncKVMхаб USB 3.0
Діагональ:49 "
Роздільна здатність:5120x1440 (32:9)
Матриця:QD-OLED, відгук 0.03 мс
Частота:144 Гц
Контрастність:1 500 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus ROG Swift PG49WCD 49 " чорний
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Asus 90LM09C0-B01970 PG49WCD | 6 402 zł |
49" ASUS ROG Swift PG49WCD - 5120x1440 (DQHD) - 144Hz - QD-OLED - Curved -49 Monitor gamingowy od ASUS z rozdzielczo?? na 5120x1440 (DQHD), 144Hz & Curved 1800R Specyfikacja Rozdzielczo??: 5120x1440... ще(DQHD) Cz?stotliwo?? od?wie?ania: 144Hz Szybko?? reakcji: 0,03ms (GTG) Rodzaj panelu: QD-OLEDHighligh Proshop.plПоскаржитись | 6 376 zł |
Asus Monitor ROG Swift 49 cali PG49WCD OLED UPASU049XSPGWCD- 49-calowy, zakrzywiony, superszerokokąt Zadowolenie.plПоскаржитись | 6 588 zł |
ASUS PG49WCD MON-LCD-ASU-0668ODKRYJ NIESKOŃCZONĄ IMMERSJĘ Monitor gamingowy ROG Swift OLED PG49WCD o przekątnej ekranu 49 cali dysponuje matrycą QD-OLED s... щеuper-ultrawide (5120 x 1440) z częstotliwością odświeżania 144 Hz i czasem reakcji 0,03 ms (od szarego do szarego), zapewniając wyjątkowo wciągające wrażenia z rozgrywki. Aby zapewnić długą żywotność matrycy QD-OLED i lepszą wydajność, monitor Swift OLED PG49WCD jest wyposażony w ulepszony, dopasowany radiator i folię z grafenu za matrycą. Takie rozwiązania pozwalają utrzymać niską temperaturę pracy i zmniejszyć ryzyko efektu „wypalenia”. ODKRYJ ROZDZIELCZOŚĆ SUPER-ULTRAWIDE Ciesz się ostrym, dynamicznym obrazem i zyskaj przewagę dzięki technologii QD-OLED. Swift OLED PG49WCD to 49-calowy monitor z matrycą QD-OLED o zakrzywieniu 1800, obsługujący rozdzielczość DQHD (5120 x 1440) i oferujący szybkie odświeżanie z częstotliwością 144 Hz, zapewniając niesamowicie płynną rozgrywkę. BOGATA W DETALE GRAFIKA I WYRAŹNY TEKST Monitory ROG Swift OLED PG49WCD są wyposażone w najnowszej generacji matryce QD-OLED. Układ z subpikselami umożliwia wyraźniejszy, bardziej bogaty w detale obraz i ostrzejszy tekst, co zapewnia Ci lepsze wrażenia podczas oglądania. NAJGŁĘBSZE ODCIENIE CZERNI I WYSOKA JASNOŚĆ PERCEPCYJNA Technologia QD-OLED zastosowana w modelu Swift OLED PG49WCD zapewnia najgłębsze odcienie czerni i żywe kolory na każdym poziomie jasności. Niezwykły kontrast sprawia, że każdy detal jest wyróżniony nawet w najciemniejszyc Komputronik.plПоскаржитись | 6 690 zł |
Asus Monitor ROG Swift 49 cali PG49WCD OLED 125246- 49-calowy, zakrzywiony, superszerokokąt Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 6 901 zł |
ще 11 пропозицій
Серія Asus ROG Swift (ігрові)Порівняти в таблиці →
від 4 219 zł
ігровий, 24.1 ", 1920x1080 (16:9), TN+film, відгук 0.2 мс, 540 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, NVIDIA G-Sync, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 6 263 zł
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 800 R, OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-перемикач, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 6 990 zł
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, відгук 1 мс, 160 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 6 179 zł
ігровий, 41.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, відгук 0.1 мс, 138 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, сабвуфер, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 4 299 zł
ігровий, 26.5 ", 2560x1440 (16:9), OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 4 988 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 360 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, NVIDIA G-Sync, HDR
від 4 589 zł
ігровий, 38 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 6 339 zł
ігровий, 49 ", 5120x1440 (32:9), вигнутий, 1800 R, QD-OLED, відгук 0.03 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-перемикач, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 2 198 zł
портативний, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 3 мс, 144 Гц, HDMI, USB C, динаміки
від 4 084 zł
ігровий, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 160 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 6 490 zł
ігровий, 47.53 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, відгук 0.1 мс, 138 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, сабвуфер, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 2 288 zł
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 175 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 4 955 zł
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), AHVA, відгук 4 мс, 60 Гц, HDMI, USB 3.1, динаміки, NVIDIA G-Sync
від 8 262 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, NVIDIA G-Sync, HDR
Відеоогляди
This changed my mind - ROG SWIFT PG49WCD
11 листопада 2023274 151 перегляд
Superwide QD-OLED Gaming - Asus ROG Swift OLED PG49WCD Review
5 листопада 202383 881 перегляд
Next-Gen QD-OLEDs Are Here! - ASUS ROG Swift OLED PG49WCD Review
1 листопада 202370 150 переглядів
49" ASUS ROG Swift OLED PG49WCD Gaming Monitor Review : QD-OLED UltraWide
15 січня 20245 961 перегляд
ASUS ROG 49-inch Swift OLED Unboxing & Setup : PG49WCD QD-OLED
3 січня 20244 847 переглядів
ASUS ROG Swift OLED PG49WCD Review - Super Ultrawide QD-OLED Immersion
10 листопада 20233 225 переглядів
"ASUS ROG Swift 49” (PG49WCD) Unboxing & Review!"
25 лютого 2024420 переглядів
ASUS ROG Swift OLED PG49WCD Menu System (OSD)
10 листопада 2023582 перегляда
Experience Endless Immersion- ROG Swift OLED PG49WCD | ROG
31 жовтня 202331 298 переглядів
ASUS ROG Swift OLED PG49WCD Responsiveness (including ghosting and overshoot)
11 листопада 2023463 перегляда
Here's The Biggest Improvement on Latest-Gen QD-OLED 2.0 Panel (Feat. ASUS PG49WCD)
3 листопада 202389 053 перегляда
ROG Swift OLED PG49WCD Monitor Unboxing & Setup | ASUS SUPPORT
18 жовтня 20235 507 переглядів
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 6 599 zł
ігровий, 49 ", 5120x1440 (32:9), вигнутий, 1800 R, QD-OLED, відгук 0.03 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-перемикач, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 4 899 zł
ігровий, 49 ", 5120x1440 (32:9), вигнутий, QD-OLED, відгук 0.03 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-перемикач, динаміки, HDR, TÜV Rheinland
від 5 379 zł
ігровий, 48.9 ", 5120x1440 (32:9), вигнутий, 1800 R, QD-OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, сабвуфер, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync, HDR
від 989 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 1 999 zł
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-перемикач, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 599 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 1 469 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 589 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 1 069 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 734 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, AMD FreeSync, HDR
від 5 299 zł
49 ", 5120x1440 (32:9), вигнутий, 1800 R, OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR