Monitor Asus ROG Swift PG49WCD 49 " czarny (90LM09C0-B019B0)
Wideo 12Zdjęcia 5 |
Zamknij
Menu
Asus ROG Swift PG49WCD 49 " czarny
2024 rokROG SwiftgamingowyQD-OLEDHDMI 2.1Power DeliveryzakrzywionyHDRTÜV RheinlandAdaptive-SyncFreeSyncKVMhub USB 3.0
Przekątna:49 "
Rozdzielczość:5120x1440 (32:9)
Matryca:QD-OLED, czas reakcji 0.03 ms
Częstotliwość:144 Hz
Kontrast:1 500 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ROG Swift PG49WCD 49 " czarny
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asus 90LM09C0-B01970 PG49WCD | 6 402 zł |
49" ASUS ROG Swift PG49WCD - 5120x1440 (DQHD) - 144Hz - QD-OLED - Curved -49 Monitor gamingowy od ASUS z rozdzielczo?? na 5120x1440 (DQHD), 144Hz & Curved 1800R Specyfikacja Rozdzielczo??: 5120x1440... więcej(DQHD) Cz?stotliwo?? od?wie?ania: 144Hz Szybko?? reakcji: 0,03ms (GTG) Rodzaj panelu: QD-OLEDHighligh Proshop.plZłóż skargę | 6 376 zł |
Asus Monitor ROG Swift 49 cali PG49WCD OLED UPASU049XSPGWCD- 49-calowy, zakrzywiony, superszerokokąt Zadowolenie.plZłóż skargę | 6 588 zł |
ASUS PG49WCD MON-LCD-ASU-0668ODKRYJ NIESKOŃCZONĄ IMMERSJĘ Monitor gamingowy ROG Swift OLED PG49WCD o przekątnej ekranu 49 cali dysponuje matrycą QD-OLED s... więcejuper-ultrawide (5120 x 1440) z częstotliwością odświeżania 144 Hz i czasem reakcji 0,03 ms (od szarego do szarego), zapewniając wyjątkowo wciągające wrażenia z rozgrywki. Aby zapewnić długą żywotność matrycy QD-OLED i lepszą wydajność, monitor Swift OLED PG49WCD jest wyposażony w ulepszony, dopasowany radiator i folię z grafenu za matrycą. Takie rozwiązania pozwalają utrzymać niską temperaturę pracy i zmniejszyć ryzyko efektu „wypalenia”. ODKRYJ ROZDZIELCZOŚĆ SUPER-ULTRAWIDE Ciesz się ostrym, dynamicznym obrazem i zyskaj przewagę dzięki technologii QD-OLED. Swift OLED PG49WCD to 49-calowy monitor z matrycą QD-OLED o zakrzywieniu 1800, obsługujący rozdzielczość DQHD (5120 x 1440) i oferujący szybkie odświeżanie z częstotliwością 144 Hz, zapewniając niesamowicie płynną rozgrywkę. BOGATA W DETALE GRAFIKA I WYRAŹNY TEKST Monitory ROG Swift OLED PG49WCD są wyposażone w najnowszej generacji matryce QD-OLED. Układ z subpikselami umożliwia wyraźniejszy, bardziej bogaty w detale obraz i ostrzejszy tekst, co zapewnia Ci lepsze wrażenia podczas oglądania. NAJGŁĘBSZE ODCIENIE CZERNI I WYSOKA JASNOŚĆ PERCEPCYJNA Technologia QD-OLED zastosowana w modelu Swift OLED PG49WCD zapewnia najgłębsze odcienie czerni i żywe kolory na każdym poziomie jasności. Niezwykły kontrast sprawia, że każdy detal jest wyróżniony nawet w najciemniejszyc Komputronik.plZłóż skargę | 6 690 zł |
Asus Monitor ROG Swift 49 cali PG49WCD OLED 125246- 49-calowy, zakrzywiony, superszerokokąt Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 6 901 zł |
pokaż 11 ofert
Seria Asus ROG Swift (gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 4 206 zł
gamingowy, 24.1 ", 1920x1080 (16:9), TN+film, czas reakcji 0.2 ms, 540 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, NVIDIA G-Sync, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 6 263 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 800 R, OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 6 790 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 6 179 zł
gamingowy, 41.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, czas reakcji 0.1 ms, 138 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 4 988 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 360 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, NVIDIA G-Sync, HDR
od 4 226 zł
gamingowy, 26.5 ", 2560x1440 (16:9), OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 4 589 zł
gamingowy, 38 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 6 339 zł
gamingowy, 49 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, 1800 R, QD-OLED, czas reakcji 0.03 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 2 015 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 3 ms, 144 Hz, HDMI, USB C, głośniki
od 4 084 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 6 490 zł
gamingowy, 47.53 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, czas reakcji 0.1 ms, 138 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 2 281 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 175 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 4 955 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), AHVA, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, USB 3.1, głośniki, NVIDIA G-Sync
od 8 301 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, NVIDIA G-Sync, HDR
Wideo recenzje
This changed my mind - ROG SWIFT PG49WCD
11 listopada 2023274 151 przegląd
Superwide QD-OLED Gaming - Asus ROG Swift OLED PG49WCD Review
5 listopada 202383 881 przegląd
Next-Gen QD-OLEDs Are Here! - ASUS ROG Swift OLED PG49WCD Review
1 listopada 202370 150 przegląd
49" ASUS ROG Swift OLED PG49WCD Gaming Monitor Review : QD-OLED UltraWide
15 stycznia5 961 przegląd
ASUS ROG 49-inch Swift OLED Unboxing & Setup : PG49WCD QD-OLED
3 stycznia4 847 przegląd
ASUS ROG Swift OLED PG49WCD Review - Super Ultrawide QD-OLED Immersion
10 listopada 20233 225 przegląd
"ASUS ROG Swift 49 (PG49WCD) Unboxing & Review!"
25 lutego392 przegląd
ASUS ROG Swift OLED PG49WCD Menu System (OSD)
10 listopada 2023582 przegląd
Experience Endless Immersion- ROG Swift OLED PG49WCD | ROG
31 października 202330 975 przegląd
ASUS ROG Swift OLED PG49WCD Responsiveness (including ghosting and overshoot)
11 listopada 2023463 przegląd
Here's The Biggest Improvement on Latest-Gen QD-OLED 2.0 Panel (Feat. ASUS PG49WCD)
3 listopada 202389 053 przegląd
ROG Swift OLED PG49WCD Monitor Unboxing & Setup | ASUS SUPPORT
18 października 20235 401 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 6 999 zł
gamingowy, 49 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, 1800 R, QD-OLED, czas reakcji 0.03 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 4 595 zł
gamingowy, 48.9 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, 1800 R, QD-OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, subwoofer, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync, HDR
od 4 899 zł
gamingowy, 49 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, QD-OLED, czas reakcji 0.03 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, HDR, TÜV Rheinland
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 735 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR