Monitor Asus VY229Q 21.45 " czarny
Zdjęcia 5 |
Asus VY229Q 21.45 " czarny
Przekątna:21.45 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, MPRT 2 ms
Częstotliwość:75 Hz
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus VY229Q 21.45 " czarny
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS VY229Q monitor do pielęgnacji oczu 22" FHD 1920 x 1080 IPS 75 Hz IPS | 599 zł |
22" ASUS VY229Q - 1 ms - Monitor | 663 zł |
ASUS VY229Q MON-LCD-ASU-0690 | 629 zł |
Monitor ASUS Eye Care VY229Q 21.45" 1920x1080px IPS 1 ms | 599 zł |
Monitor ASUS Eye Care VY229Q 21.45" 1920x1080px IPS 1 ms | 599 zł |
pokaż 7 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →