Monitor Philips 222S1AE 22 " czarny
Zdjęcia 6 |
Philips 222S1AE 22 " czarny
Przekątna:22 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 222S1AE 22 " czarny
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor PHILIPS S-line 222S1AE 21.5" 1920x1080px IPS 4 ms | 630 zł |
Philips 222S1AE - 21,5'' | IPS | Full HD | Pivot MON-LCD-PHI-0258 | 624 zł |
Monitor PHILIPS S-line 222S1AE 21.5" 1920x1080px IPS 4 ms | 630 zł |
Philips 222S1AE/00 22" Full HD IPS 75Hz 4ms | 630 zł |
Monitor PHILIPS 21.5" 1920 x 1080 222S1AE/00 Czarny | 767 zł |
pokaż 7 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →