Monitor AOC 22P2DU 22 " czarny
Zdjęcia 3 |
AOC 22P2DU 22 " czarny
Przekątna:22 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, DVI-D, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC 22P2DU 22 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AOC 22P2DU monitor 54 cm 215 cala DVI HDMI USB Hub czas reakcji 4 ms 1920Technologia Flicker Free i Low Blue Light dla zmniejszenia zmęczenia oczu i jednoczesnego zwiększenia komfortu widzenia. Adap... więcejtacyjna synchronizacja obrazu zapewnia obrazy bez smug.
Panel IPS, Full HD, matowy wyświetlacz, 150 mm, z regulacją wysokości, wbudowane głośniki, wyjście słuchawkowe, Vesa 100 x 100, zdejmowana podstawka, trójstronnie wąska ramka.
Jasność/kontra Amazon.plZłóż skargę | 817 zł |
Monitor AOC 22P2DU 21.5" 1920x1080px IPS 4 ms [GTG]22P2DU stworzony dla dzisiejszych profesjonalista Electro.plZłóż skargę | 749 zł |
Monitor AOC 22P2DU 21.5" 1920x1080px IPS 4 ms [GTG]22P2DU stworzony dla dzisiejszych profesjonalista Avans.plZłóż skargę | 749 zł |
Monitor AOC 22P2DU 21.5" 1920x1080px IPS 4 ms [GTG]22P2DU stworzony dla dzisiejszych profesjonalista Mediaexpert.plZłóż skargę | 599 zł |
Aoc 22p2du 21.5´´ Fhd Ips Led Monitor 75hz Czarny One Size / EU PlugEU WTYCZKA.Stworzo tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 972 zł |
Seria AOC Professional (profesjonalne)Porównaj w tabeli →
od 1 200 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync
od 797 zł
24 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 1 194 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 1 381 zł
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 399 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 1 045 zł
32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 699 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki
od 1 270 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 1 248 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 599 zł
22 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, USB 3.1, głośniki
od 1 012 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki
od 1 350 zł
34 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 1 150 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 459 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 775 zł
22 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 716 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 656 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 469 zł
22 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 573 zł
22 ", 1920x1080 (16:9), TN+film, czas reakcji 2 ms, 60 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, głośniki
AkcesoriaWszystkie akcesoria do AOC 22P2DU →
PodobnePorównaj w tabeli →
od 775 zł
22 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 647 zł
22 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
od 499 zł
21.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, TÜV Rheinland
od 725 zł
23 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
od 758 zł
22 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 748 zł
22 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, TÜV Rheinland
od 499 zł
22 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
od 623 zł
21.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki, TÜV Rheinland
od 610 zł
22 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible