Монітор AOC Q32V4 32 " чорний
Фото 9 |
Великий багатоцільовий монітор з якісним тонкорамочним 31,5-дюймовим екраном 2K-роздільної здатності, поліпшеною передачею кольору і вбудованими стереодинаміками (2х2 Вт). Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2021 року, призначений для побутового використання. Стильний тонкорамочний екран з напівглянцевим покриттям антивідблиску, заснований на восьмибітній IPS-матриці з роздільною здатністю 2560х1440 і W-LED-підсвічуванням, позбавленої високочастотного мерехтіння.
Завдяки якісному заводському калібруванню і розширеному колірному охопленню (121% sRGB) монітор AOC Q32V4 може використовуватися для вирішення будь-яких побутових завдань, включаючи повноцінну обробку цифрового мультимедійного фото/відео/аудіо-контенту. Підійде для роботи з веб-сайтами, текстами, великими таблицями і презентаціями. Буде корисний при 3D-моделюванні, проєктуванні інженерних систем в CAD / CAE-пакетах і розробці ПЗ. Завдяки швидкодіючій матриці (4 мс GtG) і частоті оновлення екрану 75 Гц, впорається з виведенням швидкого руху в динамічних іграх. Підключається за допомогою інтерфейсу HDMI (кабель в комплекті) або DisplayPort.
Купити AOC Q32V4 32 " чорний
Усі ціни 18 →Aoc Q32V4-32 Q32V4 Monitor Czarny 32 " | 859 zł |
32" AOC Q32V4 - 2560x1440 - 75Hz - IPS - 4 ms - Monitor | 935 zł |
Monitor AOC Q32V4 31.5" 2560x1440px IPS 4 ms | 859 zł |
AOC Q32V4 - 31,5'' | IPS | 2560x1440 | 75 Hz | HDMI | DP 1.2 | Głośniki 2W | 889 zł |
Monitor AOC Q32V4 31.5" 2560x1440px IPS 4 ms | 859 zł |