Монітор Viewsonic VA3209-2K-MHD 31.5 " чорний
Фото 12 |
Viewsonic VA3209-2K-MHD 31.5 " чорний
Діагональ:31.5 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 200:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Viewsonic VA3209-2K-MHD 31.5 " чорний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ViewSonic VA3209-2K-MHD | 1 089 zł |
Monitor VIEWSONIC VA3209-2K-MHD (VS19151) 31.5" 2560x1440px IPS 4 ms | 1 159 zł |
Monitor VIEWSONIC VA3209-2K-MHD (VS19151) 31.5" 2560x1440px IPS 4 ms VS191 | 1 100 zł |
Monitor ViewSonic 31,5" VA3209-2K-MHD (VS19155) 2xHDMI DP | 1 114 zł |
Viewsonic VA3209-2K-MHD | 1 151 zł |
ViewSonic VA3209-2K-MHD - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot P | 1 159 zł |