Монітор Viewsonic VA2215-H 21.5 " чорний
Відео 4Фото 15 |
Viewsonic VA2215-H 21.5 " чорний
Діагональ:21.5 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Viewsonic VA2215-H 21.5 " чорний
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ViewSonic VA2215-H LED 215IN 1920X1080 169 HDMI/VGA | 663 zł |
ViewSonic VA2215-H (VS18811) MON-LCD-VIE-0046 | 369 zł |
Monitor VIEWSONIC VA2215-H (VS18811) 21.5" 1920x1080px 4 ms | 356 zł |
Monitor VIEWSONIC VA2215-H (VS18811) 21.5" 1920x1080px 4 ms VS18811 | 379 zł |
Monitor VIEWSONIC VA2215-H (VS18811) 21.5" 1920x1080px 4 ms | 356 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди