Монітор HP V22ve G5 21.45 " чорний (6D8G2E9)
Фото 6 |
HP V22ve G5 21.45 " чорний
Діагональ:21.45 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:200 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP V22ve G5 21.45 " чорний
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP V22Ve G5 546 Cm 215" 1920 X 1080 Px Full HD LCD Czarny 6D8G2E9ABB | 435 zł |
22" HP V22ve G5 - 5 ms - Monitor | 533 zł |
Monitor HP V22VE G5 22" 1920x1080px | 416 zł |
Hewlett-Packard MONITOR HP LED, FHD 21,5" V22ve (6D8G2E9) | 514 zł |
Monitor HP V22VE G5 22" 1920x1080px | 416 zł |
ще 16 пропозицій