Монітор HP P22 G5 21.5 " чорний (64X86AA)
Фото 6 |
HP P22 G5 21.5 " чорний
Діагональ:21.5 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP P22 G5 21.5 " чорний
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP P22 G5 - LED-Skaerm 215" IPS 5ms 64X86AA#ABB | 1 195 zł |
Monitor HP P22 G5 FHD 64X86AA#ABB | 659 zł |
HP P22 G5 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 px monitor Full HD 64X86AA#ABB | 596 zł |
Monitor HP P22 G5 (64X86AA#ABB) | 575 zł |
Monitor HP P22 G5 FHD | 659 zł |
ще 5 пропозицій