Monitor HP P22 G5 21.5 " czarny (64X86AA)
Zdjęcia 6 |
HP P22 G5 21.5 " czarny
Przekątna:21.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP P22 G5 21.5 " czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP P22 G5 - LED-Skaerm 215" IPS 5ms 64X86AA#ABB | 1 195 zł |
Monitor HP P22 G5 FHD 64X86AA#ABB | 659 zł |
HP P22 G5 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 px monitor Full HD 64X86AA#ABB | 595 zł |
Monitor HP P22 G5 (64X86AA#ABB) | 575 zł |
Monitor HP P22 G5 FHD | 659 zł |
pokaż 5 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →