Uchwyt biurkowy Gembird MA-D1-01
Zdjęcia 3 |
Gembird MA-D1-01 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird MA-D1-01
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird MA-D1-01 mounting kit - adjustable arm - for flat panel - rotate t | 117 zł |
Gembird Ramię dla monitora biurkowe (regulowane), 17 cali -32 cale, do 9 k | 99 zł |
Uchwyt do monitora GEMBIRD MA-D1-01 17-32 cali Czarny | 100 zł |
GEMBIRD MA-D1-01 Uchwyt | 169 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →