Uchwyt biurkowy Gembird MA-D3-01
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Gembird MA-D3-01 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird MA-D3-01
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GEMBIRD Regulowany stojak na 3 ekrany przechylny 17 -32 do 7 kg Marka PRO0 | 271 zł |
Gembird MA-D3-01 mounting kit - for 3 monitors - fine texture black | 194 zł |
Gembird Ramię dla trzech monitorów biurkowe (regulowane), 17 cali- 27 cali | 181 zł |
Uchwyt do monitora GEMBIRD MA-D3-01 17-27 cali Czarny | 185 zł |
Gembird Ramię dla trzech monitorów biurkowe (regulowane), 17 cali- 27 cali | 202 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →