Uchwyt ścienny Gembird WM-65ST-01
Zdjęcia 3 |
Gembird WM-65ST-01 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird WM-65ST-01
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GEMBIRD Uchwyt ścienny do telewizora Full Motion 32-65 Marka PRO0459296 | 159 zł |
Gembird mounting kit - for LCD TV - full motion 36.4 kg 65" 200 - 200 mm | 160 zł |
Gembird 32”- 65”, 36kg, regulowany, obrót i pochylenie UCH-SCI-GEM-054 | 150 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 32-65 cali WM-65ST-01 Czarny | 190 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 32-65 cali WM-65ST-01 Czarny | 190 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →