Uchwyt ścienny Gembird WM-55T-03
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Gembird WM-55T-03 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird WM-55T-03
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird WM-55T-03 mounting kit - Rotate & Tilt - for LCD TV 50 kg 55" Up t | 99 zł |
Gembird 32”-55”, do 35 kg UCH-SCI-GEM-070 | 60 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 32-55 cali WM-55T-03 Czarny | 60 zł |
GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY LCD 32"-55" (REGULOWANY) VESA MAX 400 X 400MM, DO 3 | 37 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →