Настінне кріплення Gembird WM-65F-03
Відео 1Фото 6 |
Gembird WM-65F-03 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird WM-65F-03
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GEMBIRD Uchwyt ścienny WM-65F-03 32" 65" S9145839 | 88 zł |
Gembird WM-65F-03 mounting kit - for TV - fixed - black 30 kg 65" 100 x 10 | 90 zł |
Gembird 32”-65”, do 30 kg stały UCH-SCI-GEM-066 | 54 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 32-65 cali WM-65F-03 Czarny | 54 zł |
GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY LCD 32"-65" VESA MAX 200 X 400MM, DO 30KG | 71 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →