Настінне кріплення Gembird WM-55ST-02
Фото 8 |
Gembird WM-55ST-02 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird WM-55ST-02
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GEMBIRD Wspornik wyświetlacza 32-55 MAX 30kg Marka WM-55ST-02 | 287 zł |
Gembird WM-55ST-02 mounting kit - full-motion - for LCD TV - premium 30 kg | 135 zł |
Gembird 32'- 55', 30kg obrót i pochylenie UCH-SCI-GEM-063 | 110 zł |
Gembird TV SET ACC WALL MOUNT 32-55"/WM-55ST-02 GEMBIRD | 109 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →