Uchwyt ścienny Gembird WM-55ST-02
Zdjęcia 8 |
Gembird WM-55ST-02 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird WM-55ST-02
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GEMBIRD Wspornik wyświetlacza 32-55 MAX 30kg Marka WM-55ST-02 | 287 zł |
Gembird WM-55ST-02 mounting kit - full-motion - for LCD TV - premium 30 kg | 135 zł |
Gembird 32'- 55', 30kg obrót i pochylenie UCH-SCI-GEM-063 | 110 zł |
Gembird TV SET ACC WALL MOUNT 32-55"/WM-55ST-02 GEMBIRD | 109 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →