Uchwyt ścienny Gembird MA-WA2-01
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Gembird MA-WA2-01 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird MA-WA2-01
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GEMBIRD Regulowany uchwyt ścienny do 2 ekranów 17-27 do 7 kg Marka PRO0453 | 269 zł |
Gembird MA-WA2-01 mounting kit - adjustable arm - for 2 flat panels - up t | 236 zł |
Gembird 17 ”- 27” (7 kg) na 2 monitory UCH-SCI-GEM-075 | 229 zł |
Uchwyt do monitora GEMBIRD MA-WA2-01 17-27 cali Czarny | 229 zł |
Uchwyt do monitora GEMBIRD MA-WA2-01 17-27 cali Czarny | 229 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →