Uchwyt ścienny Gembird WM-80ST-01
Zdjęcia 6 |
Gembird WM-80ST-01 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird WM-80ST-01
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GEMBIRD Uchwyt ścienny do telewizora Full Motion 40-80 Marka PRO0459298 | 257 zł |
Gembird 40”- 80”, (50 kg) regulowany UCH-SCI-GEM-062 | 160 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 40-80 cali WM-80ST-01 Czarny | 189 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 40-80 cali WM-80ST-01 Czarny | 184 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →