Uchwyt ścienny Gembird WM-90T-01
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Gembird WM-90T-01 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird WM-90T-01
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GEMBIRD Uchwyt ścienny do telewizora przechylny 43"-90" Marka WM-90T-01 | 121 zł |
Gembird Uchwyt telewizyjny 43 - 90 cali regulowany AJGEMT000000039 | 113 zł |
Gembird 43 ”-90”, (70 kg) regulowany UCH-SCI-GEM-058 | 120 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 43-90 cali WM-90T-01 Czarny | 130 zł |
Uchwyt do TV GEMBIRD WM-90T-01 | 145 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →