Uchwyt ścienny Gembird WM-75ST-01
Zdjęcia 6 |
Gembird WM-75ST-01 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird WM-75ST-01
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird WM-75ST-01 mounting kit - for LCD TV - full motion 45.5 kg 75" 600 | 182 zł |
Gembird 32”-75”, 45 kg obrót i pochylenie UCH-SCI-GEM-060 | 180 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 32-75 cali WM-75ST-01 Czarny | 180 zł |
GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY REGULOWANY LCD 32"-75" VESA MAX 600 X 400MM, DO 45K | 181 zł |
GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY REGULOWANY LCD 32"-75" VESA MAX 600 X 400MM, DO 45K | 163 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →