Настінне кріплення Gembird WM-55ST-01
Фото 7 |
Gembird WM-55ST-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird WM-55ST-01
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GEMBIRD Premium Wall Stand for Full Motion TV 32-55 32 kg Marka WM-55ST-01 | 116 zł |
Gembird WM-55ST-01 mounting kit - full-motion - for flat panel - premium u | 166 zł |
Gembird 32' - 55', 32kg obrót i pochylenie UCH-SCI-GEM-067 | 110 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 32-55 cali WM-55ST-01 Czarny | 120 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 32-55 cali WM-55ST-01 Czarny | 120 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →