Uchwyt ścienny Gembird WM-55ST-01
Zdjęcia 7 |
Gembird WM-55ST-01 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird WM-55ST-01
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GEMBIRD Premium Wall Stand for Full Motion TV 32-55 32 kg Marka WM-55ST-01 | 116 zł |
Gembird WM-55ST-01 mounting kit - full-motion - for flat panel - premium u | 166 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 32-55 cali WM-55ST-01 Czarny | 120 zł |
Gembird 32' - 55', 32kg obrót i pochylenie UCH-SCI-GEM-067 | 110 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 32-55 cali WM-55ST-01 Czarny | 140 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →