Uchwyt ścienny Vogels TVM 3603
Zdjęcia 10 |
Vogels TVM 3603 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vogels 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vogels.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vogels TVM 3603
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Uchwyt Vogels TVM3603 Stały 40"-100"" TVM 3603 | 270 zł |
VOGELS Uchwyt do telewizora VOGELS TVM 3603 Czarny | 339 zł |
Vogel`s TVM 3603 płaski uchwyt do TV 55"-100" | 279 zł |
Uchwyt VOGELS do TV 40-100 cali TVM 3603 Czarny | 339 zł |
Vogel`s TVM 3603 płaski uchwyt do TV 55"-100" | 329 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →