Stojak do TV NewStar FL50-550BL1
Wideo 1Zdjęcia 14 |
NewStar FL50-550BL1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NewStar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NewStar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NewStar FL50-550BL1
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Neomounts by NewStar FL50-550BL1 - cart - for flat panel / AV System / cam | 899 zł |
Neomounts by Newstar FL50-550BL1 UCH-STL-NMNT-002 | 799 zł |
Stojak mobilny do monitora rozmiar ekranu: 37"-70" | 860 zł |
Neomounts by Newstar FL50-550 177,8 cm (70") Czarny FL50-550BL1 | 867 zł |
Uchwyt do TV NEWSTAR FL50-550BL1 (nośność 50kg \37 - 70 cali) | 874 zł |
Neomounts FL50-550BL1 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Pac | 959 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →