Uchwyt ścienny Gembird WM-65F-03
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Gembird WM-65F-03 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird WM-65F-03
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GEMBIRD Uchwyt ścienny WM-65F-03 32" 65" S9145839 | 88 zł |
Gembird WM-65F-03 mounting kit - for TV - fixed - black 30 kg 65" 100 x 10 | 89 zł |
Gembird 32”-65”, do 30 kg stały UCH-SCI-GEM-066 | 54 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 32-65 cali WM-65F-03 Czarny | 54 zł |
GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY LCD 32"-65" VESA MAX 200 X 400MM, DO 30KG | 71 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →