Uchwyt ścienny Gembird WM-80STR-01
Zdjęcia 12 |
Gembird WM-80STR-01 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird WM-80STR-01
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GEMBIRD Uchwyt ścienny obrotowy do telewizora Full Mosion 40 - 80 Marka PR | 344 zł |
Gembird 40'- 80'' obrót i pochylenie UCH-SCI-GEM-074 | 190 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 40-80 cali WM-80STR-01 Czarny | 190 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 40-80 cali WM-80STR-01 Czarny | 219 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 40-80 cali WM-80STR-01 Czarny | 190 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →