Uchwyt ścienny Gembird WM-42F-04
Zdjęcia 6 |
Gembird WM-42F-04 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird WM-42F-04
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GEMBIRD Uchwyt ścienny WM-42F-04 23" 42" S9145842 | 57 zł |
Gembird WM-42F-04 mounting kit - for LCD TV - fixed | 49 zł |
Gembird 23”-42”, do 35 kg stały UCH-SCI-GEM-049 | 24 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 23-42 cali WM-42F-04 Czarny | 25 zł |
Uchwyt GEMBIRD do TV 23-42 cali WM-42F-04 Czarny | 25 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →